Шановні колеги!

У зв'язку з введенням карантину та перехіду роботи Академії на очно-дистанційний вид навчання реєстрація на цикли ТУ з 13.04.2020 на період карантину буде відбуватися через сайтi кафедри.

Для цього для лікарів, що мають БЮДЖЕТНІ путівки, необхідно зареєструватися у формі згідно назви свого циклу, а копії путівки на навчання, диплому, категорії та сертифікату вислати на електронну пошту 602@dsma.dp.ua

Питання за телефоном +380679210016 Площенко Юлія Олександрівна. +380988279645 Павлиш Олександр Сергійович(Дитяча анестезіологія)

Для курсантів, які планують навчатися на ПЛАТНІЙ ОСНОВІ необхідно уточнити механізм отримання договорів та проведення оплати навчання за телефоном +380679210016 Площенко Юлія Олександрівна. +380988279645 Павлиш Олександр Сергійович(Дитяча анестезіологія)


ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ ЦИКЛІВ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ!

Після реєстрації на сайті для проходження навчання на циклі ТУ відповідно путівки, на ваші мобільні пристрої, номера яких вказані при реєстрації, буде надіслано запрошення на участь у тематичній групі у месенжері Вайбер. Вся необхідна та негайна інформація щодо навчання буде надаватися у цій групі.

Лекційні та практичні заняття будуть відбуватися відповідно календарному плану та розкладу циклу шляхом відеоконференції у программі ZOOM. Для цього кожному слухачу необхідно завантажити на свої мобільні пристрої або ноутбуки відповідну програму.

Семінарські заняття будуть відбуватися шляхом надіслання відповідей на електронну пошту викладача.